ТОВ "Стіларт" - компанія, яка займається реалізацією трубопровідної арматури, деталей трубопроводу і металопрокату не тільки по Дніпру, а й по Україні загалом на Ваш об'єкт. За цей час ми завоювали статус надійного партнера серед покупців і постачальників.

ТОВ "Стіларт" забезпечить замовника найбільш повним асортиментом товару (засувки, крани кульові, клапани (вентилі), затвори Батерфляй, фільтри, фланці, відводи, трійники, переходи (редукції), заглушки, труба сталева, труба безшовна, труба тонкостінна, труба нержавіюча, труба електрозварювальна, металопрокат) для комплектації будь-якого замовлення. Ми надамо Вам повний пакет необхідних документів (бухгалтерські документи, видаткові накладні, товарно-транспортні накладні (ТТН), сертифікати якості).

Доставка відбувається не тільки Дніпром, а й у будь-яку точку України без збоїв, що робить співпрацю з нами зручною і взаємовигідною.

ТОВ "Стіларт" здійснює прямі поставки з найбільших підприємств України. Ми приймаємо замовлення будь-якого обсягу - для великої будівельної компанії або для невеликого приватного будівництва. Забезпечуємо повну комплектацію будівельних і ремонтних об'єктів (як промислових, так і дрібних приватних), комплектуємо будівництво/ремонт інженерних комунікацій (водопостачання, водовідведення, теплопостачання, газопостачання, пожежогасіння).

 

директор ТОВ "Стіларт"

Шилін Вячеслав Валерийович