Перехід - це сполучна деталь трубопроводів, що має вигляд відрізка труби, у якої різні діаметри на торцях. 

Встановлюються переходи на відрізках, де потрібно плавно перейти з одного діаметру на інший, іншими словами, збільшити або зменшити потік речовини в напрямку горизонтально або вертикально. Використання переходів дає можливість якнайкраще розподілити навантаження на окремих ділянках трубопроводів, де потрібно - зменшити натиск розширенням труб, або навпаки - збільшити тиск і натиск їх звуженням.

Переходи можуть виготовлятися у двох варіантах:

Концентричні - торці у цієї деталі розташовані на осі симетрії. Їхня форма - це усічений конус. Застосовується зазвичай у вертикальних конструкціях трубопроводу. Концентричні переходи досить часто використовуються в комунальній, хімічній і нафтогазовій сферах.

Ексцентричні - центри торців цієї деталі зміщені відносно один одного і розташовані на двох паралельних осях. За формою - це усічений конус зі зміщеною основою. Ці деталі трубопроводів використовують у горизонтальних конструкціях трубопроводу. Ексцентричні переходи допомагають уникати застоїв у трубах і набагато спрощують роботу з розбирання конструкції під час ремонту та обслуговування.

Компанія ТОВ "Стіларт" пропонує:

Переходи сталеві суцільнотягнуті концентричні та ексцентричні.

Сталь 20, 09Г2С, 12Х18Н10Т, за ГОСТ 17378. Умовний діаметр Ду 15 до Ду1200, товщина стінки від 2мм до 20мм.

В наявності на складі переходи концентричні з нержавіючих сталей, марка 10Х17Н13М2Т, AISI316 (08Х17Н13М2), AISI304 (08Х18Н10), AISI321 (12Х18Н10Т)

Весь товар новий, сертифікований. 

Продаємо від 1 штуки. Можемо відправити будь-яким перевізником по всій Україні в день оплати, при зарахуванні коштів до 11:00.